{"arrow":"false","pagination":"false","speed":"2000","autoplay":"true","autoplay_speed":"4000","loop":"true","mode_bx":"fade","slide_to_show_bx":"1","max_slide_to_show_bx":"1","slide_to_scroll_bx":"1","slide_margin_bx":"0","slide_width_bx":"0","start_slide_bx":"0","ticker_bx":"false","ticker_hover_bx":"true","height_start_bx":"false","random_start_bx":"false","caption":"false"}

Oferta broszurowania i wykonania książek w miękkiej oprawie klejonej, przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm i wydawnictw. Pozwala na wykonanie krótkich serii książek, materiałów konferencyjnych, szkoleniowych ale i wszelkich materiałów dla których inne metody wykończenia nie spełniają wymaganych standardów. Złamanie, zszycie i dodanie twardszej okładki do wydrukowanych materiałów nada im funkcjonalności i profesjonalnego wyglądu.

Broszury wykonujemy za pomocą systemu Plotmatic BM 500 w wersji z kreatorem grzbietu i trymerem czołowym który pozwala na zszycie nawet 60 arkuszy (240 stron). Kreator grzbietu czyli tworzenie grzbietu kwadratowego oraz obcięcie czoła broszury znacząco wpływa na estetykę.

Książki klejone w oprawie miękkiej wykonywane są na oklejarce HiTech 986V. Dzięki jednoczesnym frezowaniu i nacinaniu grzbietu zapewnia trwałe wklejenie w okładkę nawet śliskich papierów kredowanych lub grubych papierów offsetowych. Grubość grzbietu tak wykonanej książki to nawet 60 mm.

 

Fabryka Kopii Lublin, M.C. Skłodowskiej 56,  

tel. 81 533 70 70, mail: wydruki@fabrykakopii.pl

ⒸFabrykaKopii 2019