{"arrow":"false","pagination":"false","speed":"2000","autoplay":"true","autoplay_speed":"4000","loop":"true","mode_bx":"fade","slide_to_show_bx":"1","max_slide_to_show_bx":"1","slide_to_scroll_bx":"1","slide_margin_bx":"0","slide_width_bx":"0","start_slide_bx":"0","ticker_bx":"false","ticker_hover_bx":"true","height_start_bx":"false","random_start_bx":"false","caption":"false"}

Druk cyfrowy – ma zastosowanie przy niskich nakładach kiedy druk offsetowy staje się nieopłacalny ze względu na wysokie koszty startowe. Doskonale sprawdza się np. we wszelkiego rodzaju krótkich seriach książek, materiałów konferencyjnych, drukach personalizowanych, niskich nakładach ulotek, plakatów, folderów, wizytówek itd. Kontrola nad kolorem oraz wysoka jakość pozwala na dokładne odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanej grafiki.

Większość prac drukujemy arkuszami 450x320 lub 330x482 ale posiadamy również formaty standardowe (A4, A3) w wielu gramaturach i specyfikacjach. Papiery kredowe i satynowane, mat, błysk, papiery do zastosowań specjalnych takie jak papiery foto, papiery niezniszczalne czy folie i papiery samoprzylepne.

Aby jak najlepiej wykorzystać format arkusza dokonujemy impozycji zamówionych materiałów dlatego prosimy o nie układanie kilku użytków na większych arkuszach. Praca powinna być odpowiedniego formatu, zawierać spad i strony ułożone w kolejności. Dokładniej o przygotowaniu plików ZOBACZ TU

 

Usługi dodatkowe (postpress) które oferujemy to:

  • docinanie do formatu
  • broszurowanie (łamanie na pół i szycie zszywkami)
  • wykonanie książek w miękkiej oprawie klejonej
  • foliowanie foliami mat, błysk, softtouch
  • perforowanie
  • falcowanie, bigowanie

Większość prac wykonujemy od ręki. Prace wymagające większej ilości obróbek mogą być przyjmowane na dłuższy termin od 1h do 1 dnia.

 

Fabryka Kopii Lublin, M.C. Skłodowskiej 56,  

tel. 81 533 70 70, mail: wydruki@fabrykakopii.pl

ⒸFabrykaKopii 2019